Avaleht Tooted Materjalid Kontaktid
 
 
et |  en |  ru | 

Pinnakatete tüübid

PUR
Pinnakatte paksus 0,05 mm. Polüuretaankate, mis on välimuselt sile ja poolläikiv. PUR pinnakate on väga vastupidav ilmastikule ka korrosioonile. Töödeldavus on hea ka miinuskraadide juures. Talub kuni 100oC temperatuuri. Tootjapoolne garantii 15 aastat.

Polüester
Pinnakatte paksus 0,027 mm. Polüesterkate, mis on välimuselt sile ja poolläikiv. Polüester pinnakate on rahuldava vastupidavusega ilmastikule ka korrosioonile. Töödeldavus on rahuldav üle 0 kraadiste temperatuuride juures. Talub kuni 90oC temperatuuri. Kõige kauem tootmises olnud ja seetõttu levinuim pinnakate nii Eestis, kui ka mujal Euroopas.

Mattpolüester
Pinnakatte paksus 0,03 mm. Polüesterkate, mis on välimuselt sile ja matt. Mattpolüester pinnakate on hea vastupidavusega ilmastikule ka korrosioonile. Töödeldavus on rahuldav üle 0 kraadiste temperatuuride juures. Talub kuni 90oC temperatuuri. Mati pinnaga, plekk on eriti sobilik kiviprofiili valmistamiseks. Tootjapoolne garantii 10 aastat.

PVC plastisol
Pinnakatte paksus 0,175 mm. Polüvinüülkloriidil põhinev kate, mis on välimuselt säbruline ja poolläikiv. PVC pinnakate on rahuldava vastupidavusega ilmastikule kuid suurepärase vastupidavusega korrosioonile ka kõige karmimates ilmastikuoludes. Töödeldavus on esmaklassiline üle +10 kraadiste temperatuuride juures. Talub kuni 60oC temperatuuri. Tootjapoolne garantii 10 aastat.

PVDF
Pinnakatte paksus 0,027 mm. Polüvinüüldifluoriidil põhinev kate, mis on välimuselt sile ja poolläikiv. PVDF pinnakate on väga hea vastupidavusega ilmastikule ja korrosioonile. Töödeldavus on hea ka miinuskraadide juures. PVDF on eriti hea värvitooni püsivusega pinnakate. Sobib iseäranis hästi seinakatteplaatide valmistamiseks. Talub kuni 110oC temperatuuri. Tootjapoolne garantii 10 aastat.

Tsink
Tsingikihi paksus 275...350 g/m2. Kõige levinum materjal. Kasutatakse olukordades, kus pinnakate ei oma erilist tähtsust. Kõik eelnevad pinnakatted on tsingitud terasplekist toorikul. 

Alutsink
Täpse alumiiniumi, tsingi ja silikooni sidususega. Alumiinium 55%, tsink 43,4% ja silikoon 1,6%. Eriti tugeva korrosioonikaitsega ja samas väga tugev. Alutsink sobib eriti hästi seina- ja katuseprofiilide valmistamiseks. Peegeldab ja talub suurepäraselt kuumust.

 

Täpsemat infot pinnakatete tüüpide kohta saate lugeda, kui klikite vastava pinnakatte nimetusel.

Sisukaart |  Materjalid  Pinnakatete tüübid 
domeen | virtuaalserver @ veebimajutus.ee